SMS CLUB - spotřebitelské kluby, objednávková služba
SMS CASINO - soutěže, kvizy, tipy
DJ WEB TOP - speciální modul on-line komunikace pro elektronická media
SMS INTERACTIVE - silný nástroj přímého marketingu postavený na využití mobilní komunikace – ihned k použití
SMS ENTERTAINMENT - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu – chat, seznamky
DISPLAY MANAGEMENT - loga, vyzváněcí melodie, MMS,EMS, Java hry

DJ WEBTOP

*) Specializovaný nástroj pro hromadnou SMS komunikaci posluchačů radia s moderátorem.

Po spuštění tohoto produktu komunikují posluchači rádia s moderátorem prostřednictvím SMS. Moderátor jednak vidí na obrazovce svého počítače postupně všechny příchozí SMS a současně se mu nabízí možnost různých reakcí. Může odpovídat individuálně na vybrané SMS nebo posílat odpovědi vybraným skupinám posluchačů hromadně. Moderátor na své obrazovce vidí statistická data o zaslaných SMS, např. kolik se ozvalo posluchačů, kolik ji hlasovalo pro/proti, jakou písničku si vybírají nejčastěji apod.

Zprávy od posluchačů jsou současně ukládány pro další zpracování do databáze.


SMS INTERACTIVE

*) silný nástroj přímého marketingu postavený na využití mobilní komunikace – ihned k použití
*) jednoduchý a cenově dostupný nástroj pro hromadnou i individuální SMS komunikaci zadavatele se cílovou skupinou
*) možnost přehledného vyhodnocování každého uskutečněného kroku zadavatelem

Produkt připravený pro okamžité využití v marketingových akcích – jako je hromadné oslovování zákazníků prostřednictvím SMS nebo řízení soutěže, kde je komunikace vedena přes SMS bez ohlednu na soutěžní princip. Produkt je rovněž velmi vhodný pro SMS komunikaci se členy věrnostních klubů a má napojení do systémů CRM.


SMS ENTERTAINMENT

*) java hry, vidlety, real tones, mms, videa, SMS hry, loga , tapety,melodie – mobilní zábava postavená na míru klientovi. Ucelené balíčky přesně podle značek, firem, kampaní, ale především podle přání zadavatele.

Produkt založený na principu individuálního rozesílání customizovaného obsahu (java hry, vidlety, real tones, mms, videa, SMS hry, loga , tapety,melodie) na základě individuálního požadavku zákazníka doručeného prostřednictvím SMS. Bohatší obsah je stahován zákazníkem přes WAP, ke kterému dostane přes SMS přístup. Pro uživatele skýtá možnost využít připravené knihovny s různorodým „mobilním obsahem“ jakož i přidávat svůj obsah. O celém procesu má uživatel on-line přehled prostřednictvím web statistik (např. nejoblíbenější logo, melodie …, v kterém dni a hodině byl o hru největší zájem apod.)